Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Install
lt: Įdiegti

en: About
lt: Apie

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
