Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Install
nl: Installeren

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Autoload
nl: Automatisch laden

en: About
nl: Over

en: Administer image styles
nl: Afbeeldingsstijlen beheren

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
