Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Install
pl: Instaluj

en: Requirements
pl: Wymagania

en: About
pl: O stronie

en: Administer image styles
pl: Administrowanie stylami obrazków

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
