Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Configuration
ro: Configurație

en: Install
ro: Instalare

en: About
ro: Despre

en: Administer image styles
ro: Administrați stiluri de imagine

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
