Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Install
vi: Cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Administer image styles
vi: Quản lý kiểu dáng ảnh

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
