Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Install
hu: Telepítés

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: About
hu: Leírás

en: Administer image styles
hu: Képstílusok adminisztrációja

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
