Virtual Tour (Pannellum) (3.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Original image
it: Immagine originale

en: Configuration
it: Configurazione

en: Install
it: Installa

en: Requirements
it: Requisiti

en: About
it: Informazioni

en: Administer image styles
it: Amministra stili immagini

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
