Virtual Tour (Pannellum) (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Administer image styles
fa: مدیریت سبک‌های تصویر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
