Virtual Tour (Pannellum) (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Image
de: Bild

en: Original image
de: Originalbild

en: Administer image styles
de: Bildstile verwalten

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
