Virtual Tour (Pannellum) (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Administer image styles
ru: Управление стилями изображений

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
