Virtual Tour (Pannellum) (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Administer image styles
sk: Administrácia štýlov obrázkov

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
