Virtual Tour (Pannellum) (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Original image
sv: Originalbild

en: Autoload
sv: Automatisk laddning

en: Administer image styles
sv: Administrera bildstilar

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
