Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: 1 day
am: 1 ቀን
