Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Filter
ast: Filtru

en: Updated:
ast: Anováu:

en: update
ast: anovar

en: Failed
ast: Falló
