Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Timestamp
bg: Време

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Filter
bg: Филтър

en: Updated:
bg: Обновен:

en: update
bg: обновяване

en: Successful
bg: Успешни

en: Live
bg: Живот

en: Personalization
bg: Персонализация
