Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Filter
km: តម្រង

en: Updated:
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ៖

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: About
km: អំពី

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល
