Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Reset
sv: Återställ

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Error
sv: Fel

en: Filter
sv: Filtrera

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Updated:
sv: Uppdaterad:

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: update
sv: uppdatera

en: Successful
sv: Lyckades

en: Features
sv: Funktioner

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Status Code
sv: Statuskod

en: Copy
sv: Kopiera

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: About
sv: Om

en: Created:
sv: Skapad:

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: - All -
sv: - Alla -

en: Personalization
sv: Personalisering

en: Terminology
sv: Terminologi

en: Individual
sv: Individuell
