Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Error
af: Fout

en: Filter
af: Filtreer

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: update
af: opdateer

en: - All -
af: - Alle -
