Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Filter
fa: فیلتر

en: Success
fa: موفقیت

en: Updated:
fa: به‌روز شده:

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: Successful
fa: موفقیت آمیز

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Failed
fa: ناموفق

en: Live
fa: زنده

en: Copy
fa: کپی

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: About
fa: درباره

en: Synchronize
fa: همگام سازی

en: - All -
fa: - همه -

en: Personalization
fa: سفارشی سازی
