Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Filter
hr: Pročisti

en: Updated:
hr: Osvježeno:

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Last Name
hr: Prezime

en: update
hr: ažuriraj

en: Successful
hr: Uspješno

en: Features
hr: Značajke

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: About
hr: Opis

en: Personalization
hr: Personalizacija
