Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Results:
lv: Rezūltāti:

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Updated:
lv: Labots:

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 year
lv: 1 gads

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: update
lv: atjauninājums

en: Successful
lv: Veiksmīgi izpildīts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Copy
lv: Kopēt

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: About
lv: Par

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: - All -
lv: - Visi -

en: Personalization
lv: Personalizēšana
