Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
