Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Updated:
mn: Шинэчилсэн:
