Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (41 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: Test
pt: Teste

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Note:
pt: Nota:

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Error
pt: Erro

en: Filter
pt: Filtrar

en: API Key
pt: Chave de API

en: Success
pt: Sucesso

en: Updated:
pt: Atualizado:

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Contact ID
pt: ID Contato

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: create
pt: criar

en: update
pt: atualizar

en: Successful
pt: Bem sucedido

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: Performance Settings
pt: Configurações de Desempenho

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Copy
pt: Copiar

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 2 hours
pt: 2 horas

en: 4 hours
pt: 4 horas

en: About
pt: Sobre

en: Created:
pt: Criado:

en: Synchronize
pt: Sincronizar

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: - All -
pt: - Todos -

en: Personalization
pt: Personalização

en: Terminology
pt: Terminologia

en: All Time
pt: Todo o Período
