Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Filter
ro: Filtru

en: API Key
ro: Cheie API

en: Success
ro: Succes

en: Updated:
ro: Actualizat:

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: create
ro: creare

en: update
ro: actualizare

en: Successful
ro: A avut succes

en: Features
ro: Caracteristici

en: Failed
ro: Eșuat

en: Copy
ro: Copiază

en: About
ro: Despre

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: - All -
ro: - Toate -

en: Terminology
ro: Terminologie
