Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (46 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Cancel
ru: Отмена

en: Reset
ru: Сбросить

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Timestamp
ru: Время

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Error
ru: Ошибка

en: Filter
ru: Фильтр

en: API Key
ru: Ключ API

en: Success
ru: Успешно

en: Updated:
ru: Обновлено:

en: 1 day
ru: 1 день

en: 1 year
ru: 1 год

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: create
ru: создайте

en: update
ru: обновить

en: Successful
ru: Успешно

en: Features
ru: Особенности

en: Failed
ru: Не удалось

en: Status Code
ru: Код состояния

en: Performance Settings
ru: Параметры производительности

en: Live
ru: Действующий

en: Copy
ru: Копировать

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 4 hours
ru: 4 часа

en: About
ru: Информация

en: Created:
ru: Создано:

en: Synchronize
ru: Синхронизация

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: - All -
ru: - Все -

en: Personalization
ru: Персонализация

en: Synchronization Settings
ru: Настройки синхронизации

en: Terminology
ru: Терминология

en: success
ru: успешно

en: 30 days
ru: 30 дней

en: All Time
ru: Всё время
