Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Success
sk: Úspech

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: create
sk: vytvoriť

en: update
sk: aktualizácia

en: Successful
sk: Úspešné

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Live
sk: Naživo

en: Copy
sk: Kopírovať

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 4 hours
sk: 4 hodiny

en: About
sk: Informácie o

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Personalization
sk: Personalizácia

en: Copied!
sk: Kopírované!
