Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Cancel
tr: İptal

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Error
tr: Hata

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Updated:
tr: Güncellendi:

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: create
tr: oluştur

en: update
tr: güncelle

en: Successful
tr: Başarılı

en: Features
tr: Özellikler

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Copy
tr: Kopyala

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: About
tr: Hakkında

en: Created:
tr: Yaratım:

en: Synchronize
tr: Eşitle

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Personalization
tr: Kişiselleştirme

en: Terminology
tr: Terminoloji
