VirusTotal API (2.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: IP address
eu: IP helbideak
