VirusTotal API (2.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: Changed
ar: تم التغير

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: UUID
ar: المعرف UUID
