VirusTotal API (2.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Manage fields
bg: Управление на полета
