VirusTotal API (2.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
