VirusTotal API (2.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: IP address
gu: IP સરનામું
