VirusTotal API (2.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.

en: IP address
is: IP vistfang
