VirusTotal API (2.0.0) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Changed
sr: Промењен

en: IP address
sr: IP адреса

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
