VirusTotal API (2.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
