VirusTotal API (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Changed
cs: Změněno

en: IP address
cs: IP adresa
