VirusTotal API (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: IP address
hy: IP հասցե
