VirusTotal API (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: IP address
nl: IP-adres

en: Report URL
nl: Rapportage-URL

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
