VirusTotal API (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔
