VirusTotal API (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.

en: Changed
da: Ændret

en: IP address
da: IP-adresse
