VirusTotal API (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Changed
hu: Módosítva

en: IP address
hu: IP-cím

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
