VirusTotal API (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Changed
ru: Изменение

en: IP address
ru: IP-адрес

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
