VirusTotal API (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Changed
sk: Zmenené

en: IP address
sk: IP adresa
