VirusTotal API (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Changed
sv: Ändrad

en: IP address
sv: IP-adress

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
