VirusTotal API (8.x-1.1-alpha2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
