VirusTotal API (8.x-1.1-alpha2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Changed
az: Dəyişdi

en: IP address
az: IP ünvanı
