VirusTotal API (8.x-1.1-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: IP address
be: IP адрас
