VirusTotal API (8.x-1.1-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: IP address
mn: IP хаяг
