VirusTotal API (8.x-1.1-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.
